Приглашаем к сотрудничеству

наши  услуги

Праця для електриків, гідравліків чи монтерів
в Бельгії

 

Le Кant — это компания, нанимающая электриков, сантехников, разнообразных монтажников (окна, двери и т.п.), слесарей, механиков и электромехаников, каменщиков, сварщиков и многих других работников различных технических специальностей, которые ищут работу за границей в Европе, в частности, в Бельгии. Мы всегда помогаем нашим людям и обеспечиваем удовлетворительные условия.

triple-builder Приглашаем к сотрудничеству

Преимущества сотрудничества с нами

Сотрудничество с нами имеет много преимуществ. Мы сотрудничаем с надежными компаниями, обеспечивающими соответствующие условия проживания. Кроме того, мы регулярно организовываем поездки в Польшу, чтобы вы могли провести время с семьей и друзьями. Наши повременные ставки очень конкурентоспособны по сравнению со средними по отрасли, начиная от 18 евро/час. Кроме того, мы обеспечиваем профессиональное развитие, сочетающееся с расширением вашего опыта, развитием контактов и увеличением вашего заработка.

 

Якщо ви шукаєте працю в будівельній галузі — звертайтеся до нас. З нами ви знайдете роботу за кордоном за своєю спеціальністю. Не зволікайте і подайте заявку вже сьогодні! Більше інформації про можливості працевлаштування ви знайдете на нашому сайті.

 

РОБОТА ЗА КОРДОНОМ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ:

Компанія «Лекант» шукає кваліфікованих спеціалістів у будівельній та технічній галузях. Ми пропонуємо роботу за кордоном для електриків, сантехніків, механіків, монтажників вікон та міжкімнатних дверей, монтерів риштовань, слюсарів, операторів ЧПУ, мулярів, зварювальників та багатьох інших фахівців. Якщо ви знаєте свою справу, у вас є можливість бути гідно оціненим на європейському ринку. Ми пропонуємо привабливі умови праці та гнучкий графік, який дозволяє адаптувати роботу до ваших індивідуальних потреб. Ми співпрацюємо з авторитетними компаніями, які забезпечують стабільність і гарантію працевлаштування. Робота за кордоном — це чудова можливість отримати новий професійний досвід та розвинути свою кар’єру.

ПРАЦЯ ЗА КОРДОНОМ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Ви шукаєте роботу початківцем або асистентом, але вам не вистачає досвіду? Компанія «Лекант» має для вас ідеальну пропозицію! Ми пропонуємо працю в будівельній галузі і ми переконані, що кожен може знайти у нас відповідну посаду і отримати необхідні навички. Нам потрібні помічники для сантехніків, гідравліків, монтерів риштовань, вікон та дверей і багатьох інших. Наша компанія дає вам можливість розвиватися в тій галузі, в якій ви хочете працювати. Ви зможете тренувати свої навички, працюючи пліч-о-пліч з фахівцями — наші співробітники з багаторічним досвідом готові допомогти вам повністю адаптуватися до нового робочого середовища.

Переконайтеся в цьому вже сьогодні і приєднуйтесь до нашої згуртованої команди! Подавай заявку на роботу помічником будовляним.

Робота в будівельній галузі за кордоном — це виклик, але також шанс отримати новий досвід і підвищити свою кваліфікацію.
Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами, будь ласка, зв’яжіться з нами або подайте заявку на одне з наших оголошень.

 

Робота для електрика

Якщо ви шукаєте роботу, яка дасть вам можливість набути досвіду, розвиватися і рухатись вперед, тоді LeKant — ідеальне місце для вас.

 

Робота сантехніком

Ми працюємо в цій галузі вже багато років і знаємо, як важко знайти добре оплачувану роботу і надійних працедавців, на яких можна покластися.

 

Робота зварювавльника

Ми надійно дбаємо про безпеку наших співробітників, забезпечуючи відповідні захисні заходи і дотримуючись правил охорони здоров’я та безпеки праці.

 

Монтер вентиляції

Ми також пропонуємо конкурентоспроможну заробітну плату, систему бонусів і гнучкий графік роботи.

 

Цілодобова підтримка

Легальне, безпечне та стабільне працевлаштування.
Ми присутні у професійному житті наших співробітників, підтримуючи їх та супроводжуючи у всіх необхідних процедурах.

 

Забезпечення житлом

Ми пропонуємо нашим працівникам можливість додаткових робочих годин та гнучкий графік, який можна адаптувати до індивідуальних потреб. Ми також пропонуємо допомогу в організації житла.