Від чого залежить пошуковий рейтинг

12 декабря 2014

Найголовніше, про що хотілося б сказати - нема якогось таємничого способу підняти свій сайт на верхні рядки без того, щоб мати якісний та авторитетний сайт. Хоча багато власників сайтів таки сподіваються чарівний засіб, який знає хитрий та вмілий сошник.

Треби лише знайти його На жаль, такого засобу не існує. Трапляються, звичайно випадки, коли вдало застосована техніка дозволяє обійти алгоритми пошуковика і вивести не самий якісний сайт в перші рядки. Але такі техніки працюють недовго, та й попасти під покарання дуже просто, а вийти з нього надзвичайно складно.

Разом з тим є речі, які допоможуть суттєво збільшити шанси на успіх. Треба просто застосувати творчий підхід і винагорода не змусить себе чекати.

Посилальнпа вага як і раніше має велике значення, але не можна зосереджуватися на посиланнях заради нарощування кількості посилань. Такі дії і раніше не приносило особливого успіху, а тепер, коли всі пошукові системи відчайдушно борються зі спамом, в тому числі і пошуковим, така робота взагалі втрачає всякий сенс. Багато хто вважає, що вони можуть як і раніше, просто перебити пошукові алгоритми, видозмінюючи посилання в надії знайти «правильний» формат анкорів і навколопосилальний тексту. Якщо вони не співробітники Google або Яндексу, вони можуть тільки будувати здогади, так само як і всі ми. Експериментуючи, можна домогтися деяких тимчасових результатів, але з кожним роком це зробити все важче і важче, і врешті-решт витрачені кошти і сили того не варті.

Єдино правильне рішення - отримання справжніх посилань з справжніх сайтів.

В теперішньому світі пошукових технологій надзвичайно важливе значення надається поведінці користувачів при взаємодії з сайтом. По-перше, це якість сніппету: чим частіше будуть переходити по вашій видачі, тим вище ваш сайт буде надалі підніматись в рейтингу видачі. Відповідність сторінки пошуковому запиту займає чи не другу по важливості сходинку. Важливими також залишаються сигнали з соціальних мереж. В любому випадку не слід забувати про якість контенту – він теж відіграє надзвичайно важливу роль в пошуковому рейтингу.

Отже, якщо ви створите якісний та зручний сайт, ви зможете з мінімальними затратами підняти його в пошуковій видачі. Спочатку створюємо якісний продукт, а вже потім його просуваємо. Просто і ефективно.