12 Дек

Смерть SEO. Яндекс повністю перестав враховувати зовнішні посилання.

By admin With 12 Comments

«Яндекс», російська пошукова система, з 12 березня перейшла на нову систему ранжування сайтів без врахування зовнішніх посилань. Зміни будуть впроваджені поетапно. Московський регіон став першою зоною дії нововведень.

Нова система ранжування торкнулася ще не всіх тематик. На даний момент в пошуковій видачі по-новому розподіляються позиції сайтів таких комерційних напрямків, як то: нерухомість, юридичні та туристичні послуги, розробка і просування сайтів, побутова техніка, одяг, електроніка.

Read More
12 Дек

Від чого залежить пошуковий рейтинг

By admin With 12 Comments

Найголовніше, про що хотілося б сказати - нема якогось таємничого способу підняти свій сайт на верхні рядки без того, щоб мати якісний та авторитетний сайт. Хоча багато власників сайтів таки сподіваються чарівний засіб, який знає хитрий та вмілий сошник.

Read More
12 Ноя

Google допомагає вебмайстеру

By admin With 12 Comments

З свіжих нововведень.

Тепер при скануванні ресурсу Google буде слати веб-майстрам повідомлення про помилки в Webmaster Tools Message Center.
Відомо, що цей сервіс розділяє повідомлення на дві категорії:

Помилки ресурсу, які виникають у випадку, якщо робот Googlebot не отримує доступ до хосту;

URL-помилки, що з'являються через проблеми відкриття окремих веб-сторінок.

При виявленні помилок сайту Google повідомить веб-майстру про виявлені проблеми при скануванні, забезпечить посиланнями на відповідні розділи і запропонує методи щодо їх виправлення. Повідомлення про помилки будуть описувати їх категорію, містити посилання на розділ в Webmaster Tools і рекомендації щодо їх усунення.

"Інструменти для веб-майстрів" від пошукової системи Google дозволять вам не тільки отримати цінну інформацію, але й дадуть рекомендації щодо усунення всіх недоробок. Хто, крім самої пошукової системи, може краще знати, що зроблено правильно, а що слід терміново виправляти власнику того чи іншого ресурсу для підняття рейтингу?

Слід мати на увазі, що використання "Інструментів для веб-майстрів" не дає вашому сайту або блогу будь-яких привілеїв від пошукової системи, але грамотне їх застосування дозволить налаштувати сайт для підвищення ранжування в пошуковій видачі Google.

"Інструменти для Веб-майстрів" допоможуть вам:

  • зрозуміти які проблеми виникли при скануванні роботом сайту або блогу;
  • повідомити Google про фото Sitemaps;
  • створити і проаналізувати файл robots.txt;
  • видалити URL, вже проскановані Googlebot;
  • вибрати основний домен;
  • перевірити правильність метатегов <title> і <description>;
  • переглядати найбільш часті пошукові запити;
  • побачити свій сайт так, як його бачить Googlebot;
  • видалити небажані посилання сайту, які Google може показувати в результатах пошуку;
  • отримувати повідомлення про порушення рекомендацій Google по забезпеченню якості і відправляти заявки на перегляд сайту.
Природно, рекомендації від Google завжди будуть найточнішими щодо просування в її пошуку. Причому, проводячи оптимізацію за рекомендаціями Google ви не тільки поліпшите свої позиції в її пошуковій видачі, але і в пошукових запитах інших систем, тому вимоги до SEO, практично, однакові у всіх пошукових систем.

06 Ноя

Які посилання Google вважає купленими?

By admin With 12 Comments

Метт Каттс(Matt Cutts), керівник відділу по боротьбі з пошуковим спамом Google, опублікував нове відео для веб-майстрів. У ньому він розповів, за якими 5 критеріями пошукова система визначає, чи є посилання купленим, чи ні.

Read More
17 Окт

​HTML5 – набор разных возможностей, недоступный ранее.

By admin With 12 Comments

  


 HTML5 — это не продолжатель языка разметки гипертекста, а новая открытая платформа, предназначенная для создания веб-приложений использующих аудио, видео, графику, анимацию и многое другое. Нельзя сказать "сайт сделан на HTML5" , потому что это противоречит здравому смыслу можно определить поддержку некоторых технологий HTML 5, таких как рисование, видео, геолокация или других.

Read More
17 Сен

CSS3 - новый стандарт оформления HTML-документов

By admin With 12 Comments

CSS3 (англ. Cascading Style Sheets 3 — каскадные таблицы стилей третьего поколения).

Самая масштабная редакция по сравнению с CSS1, CSS2 и CSS2.1. Главной особенностью CSS3 является возможность создавать анимированные элементы без использования JS, поддержка линейных и радиальных градиентов, теней, сглаживания и многое другое.Многие возможности, которые были труднодоступны в CSS2.1, то есть требовали использования дополнительных внешних программ (таких как Adobe Photoshop), скриптов (таких как JavaScript) или специальных "хитростей" могут легко достигаться в CSS3 за счет использования новых свойств оформления.

Read More
10 Сен

PHP5 - новые возможности серверных скриптов.

By admin With 12 Comments

 

PHP (англ.PHP: Hypertext Preprocessor — «PHP: препроцессоргипертекста»; первоначально Personal Home Page Tools[4] — «Инструменты для создания персональных веб-страниц»; произносится пи-эйч-пи) — скриптовый язык[5] программирования общего назначения, интенсивно применяемый для разработки веб-приложений. В настоящее время поддерживается подавляющим большинством хостинг-провайдеров и является одним из лидеров среди языков программирования, применяющихся для созданиядинамических веб-сайтов[6].

Read More
21 Авг

Простая CMS для создания сайта – well CMS

By admin With 12 Comments

Сайт продукта: перейти

 Система управления сайтом well CMS была разработана с помощью анализа нескольких уже существующих удачных проектов, поэтому она не является чем-то революционным. Многие положительные и отрицательные моменты систем управления CMS закладываются в них ещё при создании, поэтому разработчики well CMS постарались реализовать в своем проекте многие удобные и полезные функции, избегая при этом ошибок предшественников.

Read More
21 Авг

Простая система управления порталом – CMS php fusion

By admin With 12 Comments

Сайт продукта: перейти

Php fusion - это система управления содержимым с открытым кодом, написанная на PHP и использующая MySql базу данных для работы. Система была создана в 2003 году Ником Джонсоном и получила широкое распространение благодаря бесплатной лицензии, большому количеству встроенных функций, гибкости и легкости в изучении. Php fusion поддерживает около десяти языков, не считая английский, который установлен по умолчанию.

Read More
21 Авг

Простой интернет-магазин – VirtueMart

By admin With 12 Comments

Сайт продукта: перейти

VirtueMart — программное обеспечения, для создания интернет-магазинов. Работает как дополнение к CMS системе Joomla. Идеально подходит для сайтов с низкой и средней степенью нагрузки. На VirtueMart сделано более 100 тыс. интернет магазинов, что делает его самым популярным дополнением к Джумле. Что ж, перейдем сразу к плюсам и минуса данного движка.

Read More